Bugun...


AKADEMİK'TEN DÖĞÜŞTEPE ZİRVESİ
Akşehir Aktif Dağcılık ve Eğitim Merkezi( AKADEMİK) Etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

AKADEMİK'TEN DÖĞÜŞTEPE ZİRVESİ
+ -

Her günün üzerinde bıraktığı şehirsel atıkları (stres, trafik, iş yaşantısı, olumsuz insan ilişkileri, hava kirliliği vb.) Doğada çözümleyip, olumsuz enerjiyi atıp, pozitif enerjimizi aldık.
Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için görev yapan Emniyet Teşkilatı'nın tüm mensuplarının 174.'inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor, teşkilatın her kademesinde hizmet vermiş şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki fedakar polislerimiz ve bütün teşkilat mensuplarının çalışmalarında başarılar diliyerek bu haftaki etkinliğimizi şehitlerimizi ve polislerimize de zirvede andık.
Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli spor ve sağlıklı beslenmeler üzerine düzenli olarak etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikleri her ne kadar Gençlik Spor Müdürlüklerince desteklenip gerçekleştirilse de doğada olmanın hazzı apayrı olmaktadır. Kulüpler bu yönde insanı doğru spor yapmaya iten kuruluşlardır. AKADEMİK Kulübümüzce de doğada olmanın mutluluğu yaşansa da güvenli ortamlar oluşturmak da en başlıca amaçlarıdır. Deneyimli bilgili ekibimizle bu yönde atılan adımlar daha da bir keyif vermektedir. Daha hareketli ve sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla halkımızı hareket etmeye, fiziksel aktiviteye ve düzenli beslenmeye davet ediyoruz. Daha sağlıklı daha genç daha dinamik bedenler için en saĞlam düğümleri atalım bulutlara....
Katılımcı arkadaşlara hem dünya sağlık gününde hemde Polis teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünde böylesi bir etkinlikte olmalarından dolayı teşekkür eder zirvelerini kutlarım.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 
Bu haber 79 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI