Bugun...


CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN SULTANDAĞI’NA ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yerel seçim çalışmaları kapsamında çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadı.

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN SULTANDAĞI’NA  ZİYARET
+ -

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, İhsaniye, Sinanpaşa, Sandıklı, Şuhut, Çobanlar, Sultandağı İlçeleri ile Düzağaç, Dereçine, Yeşilçiftlik kasabalarında yerel seçim çalışmalarında bulundu.
İTTİFAKI MİLLETİMİZLE YAPTIK
Sandıklı İlçesi’nde Millet İttifakı İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Asım Orhan’ın seçim bürosunun açılışına katılan Köksal burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:
“Bilindiği üzere Millet İttifakı yaptık. Tabi ittifak Türkiye gelinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da güzel bir şekilde yürürlüğe girdi. Her zaman söylediğim bir söz var; Söz konusu vatansa gerisi teferruat. Bu güzel sözün vücut bulmuş hali de Millet İttfakı’dır. Bu ittifakta olan herkes söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyen insanlar. Biz bu ittifakı kimle yaptık? Seçim zamanı söz verilip de seçimden sonra mecliste ‘U’ dönüşü yapılan Emeklilikte Yaşa Takılan 700 binin üzerinde EYT’li yurttaşımızla yaptık. 1,5 milyon ek göstergede bekleyen yurttaşlarımızla yaptık. Borç batağında kıvranan kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalan 400 bin civarında küçük ve orta ölçekli işletmeyi işleten esnaf kardeşlerimizle yaptık. Ürünü para etmeyen borcu borçla kapatmaya çalışan icra ile uğraşan çiftçi kardeşlerimizle yaptık. Sütü para etmeyen kesimhane için hayvanını götürdüğünde aylar sonrasına gün verilen hayvanın yemini dahi alamayan besicilerle yaptık. İflasın eşiğine gelen iş insanları ile yaptık. Bu ittifakı önce Cumhuriyet, Türkiye, Atatürk diyenlerle yaptık. Kaygılarımız sıkıntılarımız ortak. Geleceğe dair umutlarımızda ortak.”
CHP’DE ÖNCELİK VATANDAŞ MEMNUNİYETİ
Şuhut İlçesi’nde CHP ve İYİ Parti İlçe yöneticileri ile birlikte Şuhut Belediye Başkan Adayı Ekrem Özsoy ve İl Genel Meclisi Adaylarına vatandaşlardan destek isteyen Köksal, “31 Mart sonrasında tüm Türkiye’de ve Afyonkarahisar merkezimiz dahil tüm ilçe ve beldelerimizde de Millet İttifakı ile vatandaşlar hak ettiği hizmeti alacak. Belediye Başkanlarımız görev süreleri boyunca sürekli genel merkezimiz tarafından denetleniyor. Bu konuda Genel Merkezimizde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız ve CHP’li Milletvekillerimiz sürekli olarak belediyelerimizi denetliyor. Vaatler yerine getiriliyor mu? Getirilmiyor mu? Kontrol altında takip ediliyor. Çünkü CHP’de öncelik vatandaşın memnuniyeti. CHP’li tüm Milletvekilleri olarak evlere, tarlalara, bağlara bahçelere gidip oy istiyoruz. Çünkü biz seçimden seçime değil her zaman yurttaşlarımızın yanındayız. Tarlada izimiz olduğu için hasatta da yüzümüz var. Afyonkarahisar’da 31 Mart’ta Millet İttifakının bayrağını belediyelerimize yurttaşlarımızla birlikte dikeceğimize inanıyorum.” dedi.
Köksal ve beraberindekiler daha sonra Şuhut Hayvan Pazarı’nı ziyaret ederek istek ve talepleri dinlediler.  
KASABALARDA ADAYLARA DESTEK İSTEDİ
31 Mart yerel seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Milletvekili Burcu Köksal’ın bir sonraki durağı ise Çobanlar İlçesi oldu. Burada CHP Çobanlar Belediye Başkan Adayı Beytullah Tota İl Genel Meclisi Adayı Beytullah Duman ile esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Köksal, daha sonra Sultandağı İlçesi’ne geçerek, CHP Dereçine Belediye Başkan Adayı Ömer Yıldız’a vatandaşlardan destek istedi. Köksal, Sultandağı Yeşilçiftlik Kasabası’nda da CHP Yeşilçiftlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Sakal’a vatandaşlardan destek istedi.
İlçe, belde ve köy ziyaretlerinin ardından Afyonkarahisar merkezde seçim çalışmalarına devam eden Milletvekili Köksal, CHP Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Adayları ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hem istek ve talepleri dinledi hem de adaylara destek istedi.
HABER / DOĞAN DANIŞMAN 
Bu haber 366 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI