Bugun...


SULTANDAĞI’NDA ZAFER MİTİNGİ
Sultandağı’nda 2019 Mahalli İdareler yerel seçimlerinde Ak Parti’den Belediye Başkan Adayı olarak 1.664 oy alarak başkan seçilen İbrahim Mehmet Aldırmaz seçmenlerine teşekkür etti.

SULTANDAĞI’NDA ZAFER MİTİNGİ
+ -

Parti karargahında seçmenleri ile bir araya gelen Mehmet Aldırmaz  seçimi kendisinin değil halkın kazandığını söyledi. 
Programın açılış konuşmasını yapan Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz seçim sonuçlarının  Sultandağı’na özgürlük, barış, demokrasi, adalet, huzur ve istikrar sağlaması temennisinde bulundu. 
Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz;  “31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve Sultandağ’ımıza  hayırlı olsun. Bu sonuç, İnşallah şehrimize  özgürlük, barış, demokrasi, adalet, huzur ve istikrar sağlayacaktır. Bütün Sultandağ’ımıza  bugün gösterdiği katılım noktasında cesaret ve ciddiyetle sandığa giden tüm kardeşlerime yürekten saygılarımı sunuyorum. Ak Parti  olarak, bugün çok farklı heyecanları aynı anda yaşıyoruz. ilçede  seçmenin teveccühünü almış olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bir kez daha tekrar etmek istiyorum. Kazanan Sultandağı’dır. demokrasimizdir, kardeşliğimizdir. Hiç kimse hüzünlenmesin, hiç kimsenin sevinci coşkusu diğerini üzmesin. Çünkü biz hep birlikte Sultandağ’ıyız ve kardeşiz. Değerli dostlarım, aynı sevda aynı aşkla şu anda bir aradayız. Bizi bir araya getiren, sevda birliği, gönül birliği Sultandağı  sevdamız. İlçeye olan sarsılmaz bağlılığımızdır.” Dedi. 
Seçim bürosu önünde halka seslenen Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz “Bugün Sultandağı  kazanmıştır. Bugün demokrasi kazanmıştır. Biz burada bir siyasi partiden seçilmiş bir belediye başkanı olabiliriz. Ama ben tüm siyasi partilere teşekkür ediyorum. Seçim sonucunun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Bu zaferin mimarı sizlersiniz. Hizmet aşkıyla yanan bizlere sizler destek verdiniz. Allah sizden razı olsun. Milletimiz bir kez daha sandıkta son sözünü söylemiştir. Biz sizlerle var olduk. Biz sizlerle bu seviyeye geldik. O yüzden  Sultandağı  belediye başkanlığını ben değil sizler kazandınız. Bugün demokrasi kazandı. Biz bizi eleştirenleri bundan sonra eleştirmeyeceğiz. Çünkü Sultandağı  onlara dersini verdi. Biz onları Allah’a havale ediyoruz. Artık geçmişe değil, geleceğe, önümüze bakacağız, hizmetimize bakacağız" dedi. 
HABER / DOĞAN 
DANIŞMAN 
Bu haber 285 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI