Bugun...


SULTANDAĞI , YEŞİLÇİFTLİK KASABASI VE KIRCA KÖYÜ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ
Sultandağı Anaokulu, Selçuk İlkokulu ve 75. Yıl İlkokulu anasınıfları ile Kırca İlkokulu ve Yeşilçiftlik İlkokulu anasınıflarında düzenlenen trafik eğitimlerine çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

SULTANDAĞI , YEŞİLÇİFTLİK KASABASI VE KIRCA KÖYÜ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ
+ -

Sultandağı Anaokulu, Selçuk İlkokulu ve 75. Yıl İlkokulu anasınıfları ile Kırca İlkokulu ve Yeşilçiftlik İlkokulu anasınıflarında düzenlenen trafik eğitimlerine, Sultandağı Kaymakamı Önder KOÇ başkanlığında, İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet Amiri Ebrar UYUMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan TURAN ve Sultandağı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğinde görevli Trafik Polis Memuru Önder ÖZPULAT katıldı.
Anaokulu sınıf öğrencilerine “Genel Trafik Kuralları”, “Karşıdan Karşıya Geçiş Kuralları”, “Trafik Polisi ve Görevleri”, “Trafik Işıkları ve Uyulması Gereken Trafik Kuralları” konularında eğitimler verildi ve Sultandağı Kaymakamı Önder KOÇ tarafından anasınıflarındaki öğrencilerine kırmızı düdük, trafik dedektifi kimlik kartı ve çeşitli hediyeler dağıtılarak, çocukların karşıdan karşıya geçmelerinde dikkat edeceği hususlar, trafik ışık ve levhalarında uyulması gereken kurallar ile araçlarda emniyet kemeri kullanımının önemi gibi konular anlatıldı.
Anaokulu öğrencilerine kırmızı düdük hediyesinin amacı anlatılarak, çocuklara anne ve babalarının kullanmış olduğu araçlarda, ebeveynlerin trafik kurallarına uymaması durumunda uyarı amacı ile çocuklar tarafından kırmızı düdük ile uyarılması anlatıldı.
HABER / KAMİL SELVİ 
Bu haber 78 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI